Powitanie

Tutaj się witamy :)
ODPOWIEDZ
Puki
Posty: 5
Rejestracja: 23 maja 2024, 21:04

Powitanie

Post autor: Puki » 23 maja 2024, 21:30

Cześć wszystkim,

podobnie jak większość z was spełniłem swoje marzenie o aucie z USA które mogło się tylko zobaczyć w filmach.
Zakupiłem dnia 23.05 Corvette C4 Targa z 1991 roku z przebiegiem ponad 90000 km. Oczywiście czerwona, bo inna nie wchodziła w grę😉
Zrobiłem nią do domu 200km i nie mogłem wyjść z podziwu jak wygodne stołki to ma🙂

Pozdrawiam i do napisania na forum!

Hexatron
Posty: 19
Rejestracja: 29 lip 2023, 20:25

Re: Powitanie

Post autor: Hexatron » 23 maja 2024, 21:38

Czerwone C4 są najlepsze, sam taką mam tylko rok starszą... 🙂 Kiedyś myślałem, że najfajniejsze są czarne ale kupiłem czerwoną i w dodatku z czerwonym wnętrzem no i nie było wyjścia jak zmienić zdanie 🤣 90000 km to nie powinno być wyzwanie dla mechaniki Vetty, za to z wnętrzem może być różnie. Jak jest u Ciebie?

Puki
Posty: 5
Rejestracja: 23 maja 2024, 21:04

Re: Powitanie

Post autor: Puki » 23 maja 2024, 21:52

Na pierwszy rzut oka jest naprawdę przyzwoicie z rzeczy, które nie działają, a myślę że sprawdziłem większość to:
- otwieranie tylnej klapy z drzwi pasażera,
- oświetlenie osłony przeciwsłonecznej od strony pasażera,
- klima,
- część elektrycznej regulacji fotela kierowcy,
- skóry bez większych uszkodzeń,
- coś na panelu środkowym jakby nie do końca spasowane,
To jakby na tyle, na tę chwilę 😉 zazdroszczę czerwonego wnętrza👍🏼

Hexatron
Posty: 19
Rejestracja: 29 lip 2023, 20:25

Re: Powitanie

Post autor: Hexatron » 23 maja 2024, 22:06

Wydaje mi się, że wszystko co napisałeś nie będzie trudne do ogarnięcia... Uszczelki drzwi i dachu ok? Podobno ciężko kupić coś sensownego w tym temacie w tej chwili. Ty masz czarne wnętrze? Albo beżowe? 🤩 Jakby mi ktoś rok temu powiedział, że kupię auto z czerwonym wnętrzem to popukałbym się w czoło 😄 Trudno o bardziej rzucający się w oczy zestaw niż czerwona C4 z czerwonym wnętrzem a ja zawsze wolałem bardziej stonowane zestawienia kolorystyczne, no ale raz się żyje... Po prostu zamykam oczy gdy siedzę w środku 😉

Awatar użytkownika
WASyL
Mechanik/Admin
Posty: 2498
Rejestracja: 08 lis 2011, 19:34
Auto:: bmw
Lokalizacja: Usa
Kontakt:

Re: Powitanie

Post autor: WASyL » 23 maja 2024, 22:24

Uszczelki to najlepiej z Corvette Rubber zamawiać.

Post napisany na kalkulatorze.


Puki
Posty: 5
Rejestracja: 23 maja 2024, 21:04

Re: Powitanie

Post autor: Puki » 23 maja 2024, 22:24

Wnętrze czarne😁 co do uszczelek to gdy wracałem i trafiłem na porządną ulewę podczas jazdy to zdały egzamin celująco. Dziś na myjce takiej ze średnim ciśnieniem coś pokapało przez dach od strony kierowcy i coś pokapało za fotelem pasażera. Co do koloru wnętrza to już nie chciałem wybrzydzać 😝 tyle razy słyszałem ostatnio „raz się żyje”, że Vetta stoi już w garażu❤️ mam jeden problem z silnikiem na te chwile i nim muszę się zająć🧐

Puki
Posty: 5
Rejestracja: 23 maja 2024, 21:04

Re: Powitanie

Post autor: Puki » 23 maja 2024, 22:40

WASyL pisze:
23 maja 2024, 22:24
Uszczelki to najlepiej z Corvette Rubber zamawiać.

Post napisany na kalkulatorze.
Dziękuję za polecenie, wezmę pod uwagę👍🏼

ODPOWIEDZ