Witam serdecznie

Tutaj się witamy :)
ODPOWIEDZ
Mikhaell
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2013, 19:13
Lokalizacja: Warszawa

Witam serdecznie

Post autor: Mikhaell » 18 lut 2013, 22:13

Witam wszystkich serdecznie.

Nie jestem jeszcze posiadaczem Corvetty ale na 36 urodziny postanowiłem zrobić sobie mały prezent i spełnić marzenie o sportowym klasyku. Za kilka miesięcy wyjeżdżam do USA myślę intensywnie o C3 do małego remontu. Być może będę remontował tam, być może ściągnę chevi do Polski - zobaczymy jak się potoczą losy. Rejestrując się na forum mam nadzieję poznać kilka osób, dowiedzieć się co mnie czeka jako przyszłego właściciela C3 i jak naprawdę przedstawia się temat posiadania takiego auta.

Dlaczego C3?
Na najnowsze modele z oczywistych są poza moim zasięgiem. C4 jest w zbyt nowoczesnej budzie co nie leży mi stylistycznie, a trójeczka ma smaczek zabytkowego 'roadstera', co stawia ją w lidze ponadczasowych wozów. Być może pod wpływem Waszych porad moje marzenia rozpadną się w pył, a być może zmotywujecie mnie jeszcze bardziej do podjęcia trudu renowacji/modyfikacji starszego bądź co bądź auta.
Obrazek

Potocki
Posty: 20
Rejestracja: 22 sty 2013, 20:33
Auto:: C5 twin turbo
Lokalizacja: Wawa

Re: Witam serdecznie

Post autor: Potocki » 19 lut 2013, 02:05

Powodzenia!
Wielu mówi, że C3 to najładniejsza z Corvette.
Mikhaell pisze:Witam wszystkich serdecznie.

Nie jestem jeszcze posiadaczem Corvetty ale na 36 urodziny postanowiłem zrobić sobie mały prezent i spełnić marzenie o sportowym klasyku. Za kilka miesięcy wyjeżdżam do USA myślę intensywnie o C3 do małego remontu. Być może będę remontował tam, być może ściągnę chevi do Polski - zobaczymy jak się potoczą losy. Rejestrując się na forum mam nadzieję poznać kilka osób, dowiedzieć się co mnie czeka jako przyszłego właściciela C3 i jak naprawdę przedstawia się temat posiadania takiego auta.

Dlaczego C3?
Na najnowsze modele z oczywistych są poza moim zasięgiem. C4 jest w zbyt nowoczesnej budzie co nie leży mi stylistycznie, a trójeczka ma smaczek zabytkowego 'roadstera', co stawia ją w lidze ponadczasowych wozów. Być może pod wpływem Waszych porad moje marzenia rozpadną się w pył, a być może zmotywujecie mnie jeszcze bardziej do podjęcia trudu renowacji/modyfikacji starszego bądź co bądź auta.

Awatar użytkownika
aro
Posty: 1744
Rejestracja: 08 lis 2011, 19:01
Auto:: Vette '79
Lokalizacja: Ujazdów
Kontakt:

Re: Witam serdecznie

Post autor: aro » 19 lut 2013, 09:20

cześć, z jakiego rocznika poszukujesz Vette?
C3, bo ma unikalny wygląd, pokaż mi inny samochód z tak oryginalnym designem :mrgreen:
The tendency is to push it as far as you can.
Vetta '79, cammed C4 LT1, anthracite wrapped, C5 front brakes.
C3 for sale :( --> KLIK!!!

Awatar użytkownika
Lukask
Posty: 547
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:12

Re: Witam serdecznie

Post autor: Lukask » 24 lut 2013, 08:44

aro pisze:cześć, z jakiego rocznika poszukujesz Vette?
C3, bo ma unikalny wygląd, pokaż mi inny samochód z tak oryginalnym designem :mrgreen:
Renault Twingo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Lukas134
Posty: 2926
Rejestracja: 04 kwie 2012, 18:22
Auto:: Corvette C4 89 & C6 06
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Witam serdecznie

Post autor: Lukas134 » 24 lut 2013, 08:53

Witamy witamy :-)) C3 bardzo dobry wybor i super design :-) powodzenia w poszukiwaniach wymarzonego modelu :-))
Lukask ja mysle ze lepszy unikatowy design ma Fiat Multipla hahaha :-)))

Awatar użytkownika
Pafu
Z06 Addicted
Posty: 1884
Rejestracja: 05 lip 2012, 08:10
Auto:: C6 Z06 BLACK LSX
Kontakt:

Re: Witam serdecznie

Post autor: Pafu » 24 lut 2013, 16:15

Witamy :D

ODPOWIEDZ